-3%Ергономічні офісні крісла з ортопедичними властивостями з біонаповнювачем для щоденного тривалого сидіння (понад 5 годин). Сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
3 200 ₴
3 104 ₴
Показати оптові ціниЕргономічні офісні крісла з ортопедичними властивостями з біо наповнювачем при щоденному сидінні (більше 5 годин) від компанії EKKOSEAT.
Створені на основі інформаційних та експериментальних досліджень з суттєво покращеними споживчими характеристик, а саме:
1. Подушки під спину та сідниці ортопедичні, а саме:
- під спину подушки мають виступ для підтримки поперек з можливістю регулювання по висоті;
- під сідниці подушки мають спеціальний повздовжній анатомічний канал шириною 6 см та глибиною 3 см, що забезпечує якісне розвантаження куприка та органів малого тазу.
В результаті при довготривалому сидінні спина та куприк не болять. Забезпечена якісна профілактика геморою, простатиту, циститу та варікозу.
( більше 80% користувачів про ці проблеми вже забули).
2. Подушки під спину та сідниці, а точніше їх фігурні канали, наповнені гречаним лушпинням. Це створює природню канальну та об’ємну вентиляції, мікро масаж та терморегуляцію тіла. В результаті спина та сідниці, особливо в спеку не потіють !!!
3. Додатковий комфорт при тривалому сидінні забезпечується двошаровими подушками під сідниці, а саме – нижній шар пінополіуретан товщиною 1.8 см створює приємну пружність, а верхній (що ближче до тіла) ортопедичний шар з гречаним лушпинням забезпечує оздоровчий комфорт.
4. Широка кольорова палітра перевірених високоякісних мебельних матеріалів розширює область застосування офісних стільців та робить їх престижними.
Для подушок крісла рекомендована чистка пилососом або м’якою щіткою (входить в комплект) для меблів. Якщо потрібно видалити з поверхні бруд і засаленість, можна використовувати засіб для виведення плям.
Споживчі характеристики:
Загальні габарити:
· Висота крісла: 950–1005 мм
· Ширина сидіння: 460 мм
· Загальна ширина: 580 мм
Основа (хрестовина):
· Діаметр: 640 мм
Регулювання:
· Висота сидіння: 420–520 мм
Додаткові параметри:
· Глибина сидіння: 440 мм
· Ширина опорної частини: 300 мм
· Висота основи: 540 мм
Вага крісла: 12 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 100 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Текстиль |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 58 см |
- Ціна: 3 104 ₴
