
Протипролежневий матрац з БІО наповненням (гречане лушпиння) 80 x 180 см + вологонепроникне простирадло, 100 x 200 см. Комплект
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 100 ₴
Показати оптові ціниМатрац від пролежнів з органічним наповненням (гречане лушпиння) 80 x 180 см + вологонепроникне простирадло 100 x 200 см. Комплект
1. Протипролежневий матрас з біо наповнювачем (гречане лушпиння). Можливість багаторазового прання в пральній машині разом з наповнювачем.
Протипролежневий матрац (матрас від пролежнів) з органічним біо наповнювачем (гречане лушпиння) призначений при тривалому знаходженні в лежачому положенні. Рекомендований як ефективний засіб для зупинки розвитку та профілактики пролежнів. Забезпечує оздоровчий комфорт при тривалому лежачому положенні.
За рахунок чого при використанні протипролежневого матраца EKKOSEAT забезпечується оздоровчий ефект при пролежнях:
1. Зменшення питомого тиску на виступаючі ділянки тіла лежачого людини (оптимальна щільність органічного наповнювача при оптимальних за розміром комірках 6 на 9 см при висоті комірок з гречаним лушпинням від 1.5 до 1.8 см).
2. Поліпшення кровообігу шкіри та м'язів ( рівномірний розподіл навантаження на тіло, що контактує з матрасом у поєднанні з мікромасажем унікальної поверхні матраца, утвореної органічним наповнювачем – гречаним лушпинням).
3. Ефективна природна вентиляція тіла, що контактує з матрацом (наявність канальної та об'ємної вентиляції, що створюється поздовжніми та поперечними швами у поєднанні з вільним рухом повітря в гречаному лушпині ).
Велика перевага матрасів EKKOSEAT на гречаному лушпинні - ЦЕ можливість БАГАТОРАЗОВОГО ПРАННЯ разом з наповнювачем при їх забруднені, зокрема сечею чи фекаліями. Термін машинного прання і сушки від 3 до 12 годин.
2. Вологонепроникне простирадло під протипролежневий матрац
Для захисту основного матрацу від рідких забруднювачів при використанні додатково протипролежневих біо матраців EKKOSEAT
4 причин вибрати вологонепроникне простирадло EKKOSEAT:
1. Водовідштовхувальний ефект – не пропускає через себе вологу при наявності «дихаючого» ефекту;
2. Просте у догляді: можна прати в пральній машині;
3. Не викликає алергії;
4. Мінімально можлива ціна.
Пошито з прогумованої двосторонньої тканини. Зовнішня сторона - це махрова частина, м'яка і приємна на дотик, комфортна при дотику. Внутрішня, прогумова частина перешкоджає протіканню вологи на спальне місце.
Простирадло зберігає основний матрац свіжим і захищає його від плям. подовжує термін служби матраца.
Додаткова інформація
Причини утворення пролежнів зазвичай криються у порушеному кровообігу та відсутності доступу кисню до шкірних покривів. Лежачі хворі тривалий час знаходяться в одному положенні, при цьому кістки в окремих місцях тиснуть на м'які тканини, що призводить до порушень кровотоку та обміну речовин. Відбувається запальний процес, що часто переходить у гниття.
Використання протипролежневого матраца EKKOSEAT дозволяє усунути першопричину появи та розвитку пролежнів при тривалому знаходженні у лежачому положенні. Перевірено на практиці при розробці та експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 180 см |
| Ширина противопролежневой системи | 80 см |
| Висота протипролежневої системи | 1.75 см |
| Основні | |
| Ортопедичні властивості | True |
| Гарантійний термін | 12 |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Лето" | True |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Розмір матраца, см | 80х180 |
| Анатомічні властивості | True |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 180 мм |
- Ціна: 2 100 ₴





