-6%влевовправо
Подушки для палетів та піддонів. Будь-які розміри та кольори. Тканини меблеві, є і водонепроникні. TM EKKOSEAT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стандарт
1 800 ₴/кв.м
1 692 ₴/кв.м
Показати оптові ціни+380 (97) 788-24-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушки для палетів та піддонівце насамперед комфорт та надійність.
Стандартний комплект складається з сидіння та спинки з надійними кріпленнями.
Матеріал матраців – меблева рогожка різних кольорів.
Як наповнювач використовується холлофайбер або синтепух.
Щільність набивання середня (товщина 8 см). За бажання щільність можна самостійно змінити шляхом додавання або виїмкою наповнювача через отвори з блискавкою.
Рекомендується сухе хімчистка або делікатне прання (попередньо зменшивши щільність набивання через отвір з блискавкою).
Розміри матраца узгоджуються під час замовлення. Вартість матраца розраховується виходячи із вартості 1 кв.м., саме 1500 грн. за квадратний метр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Рогожка |
| Основні | |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Рогожка |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Тип | Декоративний |
| Вага | 1500 г |
| Форма | Комплект. Спинка і сидіння. |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 100 см |
| Ширина подушки | 100 см |
- Ціна: 1 692 ₴/кв.м









