
Матрац з гречаного лушпиння з водостійким чохлом для лазні, сауни, СПА, масажних салонів,. Розмір 70 на 190 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 660 ₴
Показати оптові ціниМатрац з біологічним наповнювачем з водостійким чохлом для лазні, спа, масажних салонів, альтанок та зон відпочинку.
Біо матрац на гречаному лушпині суттєво покращує комфорт та оздоровлення в лазні.
Це досягається за рахунок:
1. Пружність матраца на гречаному лушпині відповідає пружності наших мязів, тому на ньому комфортно лежати в парній, а після парної відпочивати на лежаках (лавках), Багато хто засинає.
2. Структура гречаного лушпиння, при товщині матраца 1.5 - 1.8 см забезпечує природню вентиляцію та терморегуляцію. В парній контакт шкіри всього тіла відбувається тільки з паром, навіть в лежачому положенні. Все тіло потіє!
3. Пірамідальна форма гречаного лушпиння зафіксованого в матрацах при контакті зі шкірою створює відчуття мікро масажу, що суттєво покращує кровообіг в шкірі та мязах, а це стимулює виведення шлаків – очищення організму!
Матрац можна прати!
Термін висихання матраца відповідає терміні висихання махрового рушника!
При розмірах матраці 60 на 190 см його вага складає 2,5 кг!
На матраці можна відпочивати вдома на дачі та на відпочинку, зокрема в авто!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Унісекс |
| Матеріал | Бавовна |
| Колір | Сірий |
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ортопедичні властивості | True |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 190 мм |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Лето" | True |
| Розмір матраца, см | 70x190 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вікова група | Для дорослих |
| Анатомічні властивості | Да |
| Тип | Наматрацник |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 190 см |
| Ширина наматрацника | 70 см |
- Ціна: 2 660 ₴
