
Подушки для нарощування вій EKKOSEAT під голову клієнта. Бордова.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Рогалик
250 ₴
Показати оптові ціниПодушка під голову клієнта (для нарощування вій, косметології, масажу)
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT усуває дискомфорт, розслабляє, знімає втому та напруження в зоні шиї та надплічний під час тривалих косметичних процедур ( нарощування вій, косметології, масажу)
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT запобігає спазму м'язів шиї та найважливіших кровоносних судин, що живлять мозок!!!
Форма подушки — рогаток або підкова (як кому подобається). Розмір 34 х 25 х 10 см. Матеріал чохла подушки дуже приємний (зносостійкий): 40% поліестер і 60% бавовна.
Наповнювач — холофайбер. Расцветка будь-яка (дивитися фото).
Призначення
· Дискомфорт і м'язова напруга в зоні шиї та надплічний під час тривалого сидіння.
· Профілактика виникнення головного болю у разі тривалого сидіння в статичному положенні.
· Профілактика порушень кровообігу головного мозку у разі тривалого сидіння в статичному положенні.
· Комплексна терапія остеохондрозу шийного відділу хребта.
Особливості
· Анатомічна форма, що дає змогу комфортно облягати шию й підтримувати голову в правильному положенні.
· Наповнювач подушки дає змогу змінювати її щільність і зручно розміщувати шию незалежно від нерівностей поверхні.
· Оптимальна висота та «приємний для тіла» матеріал задньої частини подушки для підтримки шиї та потилиці.
· Матеріали чохла та наповнювача подушки не перешкоджають шкірному диханню.
· 100% антиалергенність матеріалів і наповнювача подушки.
· Щільність набивки подушки висока. За потреби самостійно через отвір із блискавкою можна за 1 хв зменшити щільність набивки до середньої або низької.
· Легкість догляду за подушкою — подушка легко переться!!! у домашніх умовах разом із наповнювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бордовий |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Нове |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | гіпоалергенна, Адаптована під будь-які крісла |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Бавовна 60% поліестер, 40% |
| Модель | Рогалик |
- Ціна: 250 ₴





