
влевовправо
Подушка на стілець темно-синя 40х40х7 см. Меблевий велюр. Подушки на стільці. Подушки на табурет. Чохол на стілець.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Стандарт
195 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 788-24-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка на стілець, табурет.
Подушка на стілець, табурет завдяки правильно підібраній пружності та надійній фіксації створює умови для комфортного сидіння. Довжина зав'язок 30 см. Практичність і довговічність забезпечуємо матеріал подушки — меблевий велюр і якісний наповнювач — синтепух.
Можна прати. Режим прання - делікатний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Рогожка, велюр |
| Наповнювач | Синтепух |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Тип | Декоративний |
| Вага | 300 г |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
- Ціна: 195 ₴









