
Подарунок чоловікові. Ортопедичні подушки підголівники. EKKOSEAT. Універсальні. Чорна, сіра...
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NA - 3H
420 ₴
Показати оптові ціниОртопедична подушка ЕККОSEAT під шию і голову на крісла керівника, геймерські та великі офісні крісла. 3D- форма.
Подушки під шию й голову забезпечують оздоровчий комфорт під час тривалого сидячи положення, особливо за комп'ютером.
Оздоровчий ефект - досягається завдяки формування подушками положення голови та шиї, за якого шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку та очей не слабшає під час тривалого положення сидячи, особливо за комп'ютером.
Результат використання подушок під шию й голову — немає втоми в шиї, спині та очах, бадьорість і працездатність організму під час тривалого сидячи повзання, особливо за комп'ютером.
Розміри: ширина * висота * товщина (37 x 22 x 8 см). Вес – 250 грм.
Матеріал чохла подушки — ріжок для виготовлення меблів.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПІДУШОК EKKOSEAT под ШЕЮ і ГОЛОВУ:
- 3D об'ємна форма з наявністю 2 змійок, що дають змогу через два отвори змінювати товщину подушки у вертикальному та горизонтальному секторах від 8 до 2 см, у такий спосіб самостійно припасувати під себе подушку;
- система кріплення універсальна, комбінована ( наявність пружного акумулятора), асиметрична — забезпечує суперстійку тривалу фіксацію подушки на кріслі;
- використання якісного антиалергенного наповнювача «холофайбер» з високою пружністю забезпечує збереження робочої форми на весь період експлуатації;
— форма та кріплення подушки дають змогу збільшити робочу висоту спинки крісла на 14 см.
— якісний «повітропроникний» текстильний матеріал чохла з гарними властивостями для чищення, водночас легко переться в пральній машині разом із наповнювачем (релікатним)).
Ортопедичні подушки ЕККОSEAT дають змогу практично будь-яке крісло ( нове або старе) перетворити на ортопедичну із широким спектром оздоровче-профілактичних властивостей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал напірника/чохла | рогожка |
| Ортопедичні властивості | True |
| Колір | Чорний, сірий, коричневий, бежевий. Інші під замовлення |
| Тип | Для крісла |
| Вага | 250 г |
| Склад | Холлофайбер |
| Ступінь фіксації | Напівжорстка/середня |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 22 см |
| Ширина подушки | 37 см |
- Ціна: 420 ₴
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує паковання замовленого товару, яке забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду









