
Подушка з логотипом в авто EKKOSEAT. Опт. Чорна, сіра, бежева ...будь-яка.
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: ME-3H-201LOG
Відправка з 11 квітня 2026260 ₴
Мінімальне замовлення — 30 шт.
Показати всі оптові ціниПРИЗНАЧЕННЯ: забезпечує оздоровчий комфорт водієві і пасажирам під час тривалих поїздок.
Логотип Вашої компанії чи інший логотип наноситься декількома методами:
Трафаретний друк;
Машинна вишивка;
Термотрансферний друк.
СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ КОМФОРТУ: формує правильне положення голови та шиї при якому шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку і очей не слабшає під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЬНА ПОДУШКА EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ: відсутність втоми в шиї, спині і очах, бадьорість організму водія і пасажирів під час тривалих поїздок.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОДУШОК EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ:
- ннаявність трьох незалежних секцій ( середня і дві бічні) і вшиту блискавки дозволяє самосмоятельно підігнати під себе кожну секцію подушки окремо і подушку в цілому;
ПРИЗНАЧЕННЯ: забезпечує оздоровчий комфорт водієві і пасажирам під час тривалих поїздок.
СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ КОМФОРТУ: формує правильне положення голови та шиї при якому шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку і очей не слабшає під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЬНА ПОДУШКА EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ: відсутність втоми в шиї, спині і очах, бадьорість організму водія і пасажирів під час тривалих поїздок.
ДОСЛІДЖЕННЯ компанією EKKOSEAT емоційного стану водія і пасажирів показали ПОЗИТИВНИЙ вплив зображення ПІДКОВИ на стан спокою пасажирів і впевненості водія. А ЦЕ НЕ МАЛО.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОДУШОК EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ:
- ннаявність трьох незалежних секцій ( середня і дві бічні) і блискавки дозволяє самосмоятельно підігнати під себе кожну секцію подушки окремо і подушку в цілому;

- універсальність подушки для різних крісел за рахунок регулювання довжини фіксуючого пружного ременя;
- використання якісного анти алергічного наповнювача «холофайбер» з високою пружністю, що забезпечує збереження робочої форми на весь період експлуатації;
- якісний «дихаючий» текстильний матеріал чохла з хорошими властивостями для чищення;
- простота обслуговування. Легко стирається в пральній машині разом з наповнювачем.
Розміри: ширина*висота*глибина ( 32 x 17(12) x 9 см ). Вага – 210 грм.
Матеріал чохла подушки – високоякісна рогожка для виготовлення меблів.
Наповнювач подушки – холлофайбер (нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє волокно, скручений в кульки. Екологічно безпечне і гіпоалергенне волокно має відмінні повітропроникні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи і швидко відновлює форму).
Базові кольори - чорний, сірий, бежевий, коричневий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | адаптована під різні крісла з підголівниками |
| Тип | Для автомобільного крісла |
| Матеріал | Рогожка |
| Модель | ME-3H-201 |
| Максимальне навантаження | 150 |
- Ціна: 260 ₴
- Мінімальне замовлення: 30 шт.
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду









