
Подушка ортопедична при остеохондрозі. EKKOSEAT. Універсальна. Чорна, сіра, бежева, чорна.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KU - 3H
390 ₴
Показати оптові ціниОртопедична подушка ЕККОЅЕАТ під шию на крісла керівника, геймерські і великі офісні крісла. 3D- форма.
Подушки під шию і голову забезпечують оздоровчий комфорт під час тривалого сидячено положення, особливо за комп'ютером.
Оздоровчий ефект - досягається за рахунок формування подушками положення голови та шиї при якому шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку і очей не слабшає під час тривалого сидячено положення, особливо за комп'ютером.
Результат використання подушок під шию - відсутність втоми в шиї, спині і очах, бадьорість і працездатність організму під час тривалого сидячено положкния, особливо за комп'ютером.
Розміри: ширина*висота*товщина ( 37 x 12 x 8 см ). Вага – 200 грм.
Матеріал чохла подушки – рогожка для виготовлення меблів.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПОДУШОК EKKOSEAT під ШИЮ:
- 3D объмно-каркасна форма з наявністю блискавки дозволяє через отвір змінювати товщину подушки від 8 до 2 см, тим самим самостійно підганяти під себе подушку;
- система крепления универсальная, комбинированная ( наличие упругого аккумулятора), ассиметричная – обеспечивает супер надежную длительную фиксацию подушки на кресле;
- форма и крепления подушки позволяют увеличить рабочую высоту спинки кресла на 7см.
- иcпользование качественного анти аллергенного наполнителя «холлофайбер» с высокой упругостью обеспечивает сохранение рабочей формы на весь период эксплуатации;
- качественный «дышащий» текстильный материал чехла с хорошими свойствами для чистки, при этом легко стирается в стиральной машине вместе с наполнителем ( режим «деликатный» ).
Ортопедичні подушки ЕККОЅЕАТ дозволяють практично будь-яке крісло ( нове або старе) перетворити в ортопедичне з широким спектром оздоровчо-профілактичних властивостей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал напірника/чохла | рогожка |
| Ортопедичні властивості | True |
| Колір | Чорний, сірий, коричневий, бежевий. Інші під замовлення |
| Тип | Для крісла |
| Вага | 250 г |
| Склад | Холлофайбер |
| Ступінь фіксації | Напівжорстка/середня |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 12 см |
| Ширина подушки | 37 см |
- Ціна: 390 ₴
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує паковання замовленого товару, яке забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду








