
Подушка підголівник для крісла, ортопедична. EKKOSEAT. Універсальна. Чорна, сіра, бежева, чорна.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KU - 3H
390 ₴
Показати оптові ціниОртопедична подушка ЕККОЅЕАТ під шию на крісла керівника, геймерські і великі офісні крісла. 3D- форма.
Подушки під шию і голову забезпечують оздоровчий комфорт під час тривалого сидячено положення, особливо за комп'ютером.
Оздоровительный эффект - достигается за счет формирования подушками положения головы и шеи при котором шейная мускулатура максимально расслабленная, а кровообращение и питание головного мозга и глаз не ослабевает во время длительного сидячено положения, особенно за комп’ютером.
Результат использования подушек под шею - отсутствие усталости в шеи, спине и глазах, бодрость и работоспособность организма во время длительного сидячено положкния, особенно за комп’ютером.
Размеры: ширина*высота*толщина ( 37 x 12 x 8 см ). Вес – 200 грм.
Материал чехла подушки – рогожка для изготовления мебели.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПОДУШОК EKKOSEAT під ШИЮ:
- 3D объмно-каркасна форма з наявністю блискавки дозволяє через отвір змінювати товщину подушки від 8 до 2 см, тим самим самостійно підганяти під себе подушку;
- система кріплення універсальна, комбінована ( наявність пружного акумулятора), асиметрична – забезпечує супер надійну тривалу фіксацію подушки на кріслі;
- форма і кріплення подушки дозволяють збільшити робочу висоту спинки крісла на 7см.
- використання якісного анти алергенного наповнювача «холлофайбер» з високою пружністю забезпечує збереження робочої форми на весь період експлуатації;
- якісний «дихаючий» текстильний матеріал чохла з хорошими властивостями для чищення, при цьому легко стирається в пральній машині разом з наповнювачем ( режим «делікатний» ).
Ортопедичні подушки ЕККОЅЕАТ дозволяють практично будь-яке крісло ( нове або старе) перетворити в ортопедичне з широким спектром оздоровчо-профілактичних властивостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал напірника/чохла | рогожка |
| Колір | Чорний, сірий, коричневий, бежевий. Інші під замовлення |
| Матеріал | Рогожка |
| Склад | Холлофайбер |
| Ступінь фіксації | Напівжорстка/середня |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Для крісла |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Довжина подушки | 12 см |
| Ширина подушки | 37 см |
| Висота подушки | 8 см |
| Вага | 250 г |
- Ціна: 390 ₴
- Спосіб упаковки: Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечит целостность и сохранность его товарного вида









