
Подушка на підголовник авто EKKOSEAT. Об'ємно-каркасна. Сіра.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Комфорт
280 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільні подушки на підголовник EKKOSEAT під голову і шию. Об'ємно-каркасні.
ПРИЗНАЧЕННЯ: забезпечує оздоровчий комфорт водієві і пасажирам під час тривалих поїздок.
СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ КОМФОРТУ: формує правильне положення голови та шиї при якому шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку і очей не слабшає під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЬНА ПОДУШКА EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ: відсутність втоми в шиї, спині і очах, бадьорість організму водія і пасажирів під час тривалих поїздок.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОДУШОК EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ:
- объмно-каркасна форма з наявністю блискавці дозволяє змінюючи товщину подушки від 8 до 1 см самостійно підганяти під себе подушку під голову і шию;
- універсальність подушки для різних підголівників досягається за рахунок регулювання довжини фіксує підпружиненою стропи;
- иcпользование качественного анти аллергического наполнителя «холофайбер» с высокой упругостью обеспечивает сохранение рабочей формы на весь период эксплуатации;
- качественный «дышащий» текстильный материал чехла с хорошими свойствами для чистки, при этом легко стирается в стиральной машине вместе с наполнителем ( режим «деликатный» ).
Размеры: ширина*высота*толщина ( 27 x 19 x 8 см ). Вес – 200 грм.
Материал чехла подушки – рогожка для изготовления мебели.
Наповнювач подушки – холлофайбер (нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє волокно, скручений в кульки. Екологічно безпечне і гіпоалергенне волокно має відмінні повітропроникні і теплоізоляційні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи і швидко відновлює форму).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 17 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний, сірий, бежевий. Інші під замовлення |
| Сумісність з: | адаптована під різні крісла з підголівниками |
- Ціна: 280 ₴







