
Автомобільна подушка на підголовник під голову і шию EKKOSEAT - трисекційні.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Комфорт
300 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільні подушки на підголовник під шию – трисекційні. За бажанням з підковою.
ПРИЗНАЧЕННЯ: забезпечує оздоровчий комфорт водієві і пасажирам під час тривалих поїздок.
СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ КОМФОРТУ: формує правильне положення голови та шиї при якому шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку і очей не слабшає під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЬНА ПОДУШКА EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ: відсутність втоми в шиї, спині і очах, бадьорість організму водія і пасажирів під час тривалих поїздок.
ДОСЛІДЖЕННЯ компанією EKKOSEAT емоційного стану водія і пасажирів показали ПОЗИТИВНИЙ вплив зображення ПІДКОВИ на стан спокою пасажирів і впевненості водія. А ЦЕ НЕ МАЛО.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОДУШОК EKKOSEAT НА ПІДГОЛОВНИК ПІД ШИЮ:
- ннаявність трьох незалежних секцій ( середня і дві бічні) і блискавки дозволяє самосмоятельно підігнати під себе кожну секцію подушки окремо і подушку в цілому;
- універсальність подушки для різних крісел за рахунок регулювання довжини фіксуючого пружного ременя;
- використання якісного анти алергічного наповнювача «холофайбер» з високою пружністю, що забезпечує збереження робочої форми на весь період експлуатації;
- якісний «дихаючий» текстильний матеріал чохла з хорошими властивостями для чищення;
- простота обслуговування. Легко стирається в пральній машині разом з наповнювачем.
Розміри: ширина*висота*глибина ( 32 x 17(12) x 9 см ). Вага – 200 грм.
Матеріал чохла подушки – рогожка для виготовлення меблів.
Наповнювач подушки – холлофайбер (нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє волокно, скручений в кульки. Екологічно безпечне і гіпоалергенне волокно має відмінні повітропроникні і теплоізоляційні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи і швидко відновлює форму).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 8 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 28 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | адаптована під різні крісла з підголівниками |
- Ціна: 300 ₴





