
Подушка для подорожей під голову і шию EKKOSEAT. Ніжність. Квіти.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RO-3H-521
280 ₴
Показати оптові ціниПодушки під шию EKKOSEAT для відпочинку та тривалої подорожі.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT усуває дискомфорт, розслаблює, знімає втому і напругу в області шиї і надпліччя під час тривалих подорожей в автомобілі, автобусі, літаку, поїзді, або багатогодинне сидіння в кріслі за письмовим столом.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT попереджає спазм м'язів шиї і найважливіших кровоносних судин, що живлять мозок!!!
Форма подушки – рогалик (підкова). Розмір 35 х 35 х 10 див. - це оптимальні (мінімально допустимі) розміри для досягнення повного комфорту під час тривалих поїздок. Вага 250 р.
Матеріал чохла подушки дуже приємний (зносостійкий): 40% поліестер і 60% бавовна.
Наповнювач – холлофайбер. Це інноваційний нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє шарикообразное волокно. Екологічно безпечне і гіпоалергенне волокно має відмінні повітропроникні і теплоізоляційні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи і швидко відновлює форму.
Призначення подушок:
· Дискомфорт і м'язову напругу в області шиї і надпліччя під час тривалого сидіння.
· Профілактика виникнення головних болів при тривалому сидінні в статичному положенні.
· Профілактика порушень кровообігу головного мозку при тривалому сидінні в статичному положенні (крісло автомобіля, літака, автобуса тощо).
· Комплексна терапія остеохондрозу шийного відділу хребта.
Особливості подушок:
· Анатомічна форма, що дозволяє комфортно облягати шию і підтримувати голову в правильному положенні.
· Наповнювач подушки дозволяє змінювати її щільність і зручно розміщувати шию незалежно від нерівностей поверхні.
· Оптимальна висота і «приємний для тіла» матеріал задньої частини подушки для підтримки шиї і потилиці;
· Матеріали чохла і наповнювача подушки не перешкоджає шкірному диханню;
· Антиалергенність матеріалів і наповнювача подушки.
· Щільність набивання подушки висока. При необхідності, самостійно через отвір з блискавкою можна зменшити щільність набивки до середньою або низькою.
· Легкість догляду за подушкою - подушка легко переться в домашніх умовах разом з наповнювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Розміри подушки | |
| Вага | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | синій, оливковий, сірий |
| Сумісність з: | гіпоалергенна, Адаптована під будь-які крісла |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Бавовна 60% поліестер, 40% |
| Модель | Рогалик |
| Максимальне навантаження | 150 |
- Ціна: 280 ₴
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду









