
Подушка EKKOSEAT для сидіння на стуло. Сіра.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ST-1G-201
550 ₴
Показати оптові ціниОртопедические подушки EKKOSEAT на рабочее стуло программиста и оператора IT-индустрии, офисного работника, швеи, работника сборочного цеха, школьника, студента …
СИДІННЯ ортопедичної подушки EKKO SEAT забезпечують розвантаження хребта, куприка, крижів і органів малого тазу шляхом перенесення навантаження з пахової і періанальної зон на стегна і сідничні горби, що веде при ефективної природної вентиляції до швидкого відновлення нормального кровообігу в органах малого тазу, перешкоджаючи при цьому виникненню і прогресуванню простатиту, геморою, зниження потенції у чоловіків і інших захворювань малого тазу.
Оздоровчо-профілактичний ефект сидінь ортопедичних подушок EKKO SEAT забезпечується запатентированными інноваційними рішеннями:
- порожнисті осьові поздовжні смуги – зниження навантаження на куприк, розвантаження пахової і періанальної зон, високоефективна канальна вентиляція;
- прямолінійні з'єднувальні шви - канальна циркуляція повітря.
Розміри сидіння подушки EKKO SEAT: довжина 400-410 мм; ширина 450 мм; максимальна товщина 30 мм, Матеріал чохла подушки – рогожка (поліестер), для виготовлення меблів.
Основний наповнювач подушок для сидіння - пелюстки гречаної лузги. Завдяки формі пелюсток гречаної лузги забезпечується вільний рух повітря усередині подушки, а з ним - якісна терморегуляція поверхні спини і сідниць, тобто ефективний захист від перегріву і потіння, при цьому форма самих пелюсток через спеціально підібраний матеріал забезпечує постійний точковий масаж спини і сідниць. Матеріал подушки – рогожка.
Інноваційна пружна система кріплення забезпечує надійний контакт (без ковзання) в системі: людина - подушка - стуло.
Подушки ЕККОЅЕАТ дозволяють практично будь стуло ( нове або старе) перетворити в ортопедичне з широким спектром оздоровчо-профілактичних властивостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для крісла |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | рогожка |
| Наповнювач | Гречана лузга |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 41 см |
| Ширина подушки | 45 см |
| Висота подушки | 3 см |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 550 ₴
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду



