
Подушка рогалик EKKOSEAT дорожня для шиї та голови. Комфорт. Асорті.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Рогалик
280 ₴
Показати оптові ціниПодушки під шию EKKOSEAT для відпочинку та тривалої подорожі
( Переконливо ПРОСИМО відвідати наш інтернет-магазин https://ekkoseat.prom.ua НЕ ПОШКОДУЄТЕ ).
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT усуває дискомфорт, розслаблює, знімає втому і напругу в області шиї і надпліччя під час тривалих подорожей в автомобілі, автобусі, літаку, поїзді, або багатогодинне сидіння в кріслі за письмовим столом.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT попереджає спазм м'язів шиї і найважливіших кровоносних судин, що живлять мозок!!!
Форма подушки – рогалик або підкова ( як кому подобається). Розмір 33 х 33 х 10 див. Матеріал чохла подушки дуже приємний (зносостійкий): 40% поліестер і 60% бавовна.
Наповнювач – холлофайбер. Забарвлення – до 20 варіантів ( дивитися фото).
Призначення
· Дискомфорт і м'язову напругу в області шиї і надпліччя під час тривалого сидіння.
· Профілактика виникнення головних болів при тривалому сидінні в статичному положенні.
· Профілактика порушень кровообігу головного мозку при тривалому сидінні в статичному положенні (крісло автомобіля, літака, автобуса тощо).
· Комплексна терапія остеохондрозу шийного відділу хребта.
Особливості
· Анатомічна форма, що дозволяє комфортно облягати шию і підтримувати голову в правильному положенні.
· Наповнювач подушки дозволяє змінювати її щільність і зручно розміщувати шию незалежно від нерівностей поверхні.
· Оптимальна висота і «приємний для тіла» матеріал задньої частини подушки для підтримки шиї і потилиці.
· Матеріали чохла і наповнювача подушки не перешкоджає шкірному диханню.
· 100% антиалергенність матеріалів і наповнювача подушки.
· Щільність набивання подушки висока. При необхідності, самостійно через отвір з блискавкою можна за 1 хв. зменшити щільність набивки до середньою або низькою.
· Легкість догляду за подушкою - подушка легко переться в домашніх умовах разом з наповнювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | До 10 варіантів |
| Сумісність з: | гіпоалергенна, Адаптована під будь-які крісла |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Бавовна 60% поліестер, 40% |
| Модель | Рогалик |
- Ціна: 280 ₴









