-10%Протипролежневі подушки з насінням ПРОСА. Розмір 50 на50 см. Є інші розміри 50х50
- В наявності
- Оптом і в роздріб
600 ₴
540 ₴
Показати оптові ціниПротипролежневі подушки з біо наповнювачем (ПРОСО).
Протипролежнева подушка з органічним біо наповнювачем (ПРОСО) рекомендована як ефективний засіб для покрацення процесу лікування та профілактики пролежнів. Забезпечує оздоровчий комфорт при тривалому лежачому положенні.
За рахунок чого при використанні протипролежневої подушки EKKOSEAT забезпечується оздоровчий ефект при пролежнях ? :
1. Зменшення питомого тиску на виступаючі ділянки тіла лежачого (оптимальна щільність органічного наповнювача, що відповідає щільності мязів, викликає ефект «нарощування мязів», що захищає перетиснання мязів людини під кістками та суглобами та покращує кровообіг).
2. Поліпшення кровообігу шкіри та м'язів ( рівномірний розподіл навантаження на тіло, що контактує з подушкою у поєднанні з мікромасажем унікальної поверхні подушки, утвореної органічним наповнювачем – просом).
3. Ефективна природна вентиляція тіла, що контактує з подушкою (наявність канальної та об'ємної вентиляції, що створюється поздовжніми швами у поєднанні з вільним рухом повітря в просі ).
Причини утворення пролежнів зазвичай криються у порушеному кровообігу та відсутності доступу кисню до шкірних покривів. Лежачі хворі тривалий час знаходяться в одному положенні, при цьому кістки в окремих місцях тиснуть на м'які тканини, що призводить до порушень кровотоку та обміну речовин. Відбувається запальний процес, що часто переходить у гниття.
Використання протипролежневої подушки EKKOSEAT дозволяє усунути першопричину появи та розвитку пролежнів при тривалому знаходженні у лежачому положенні, а при наявності пролежнім (1 та 2 стадії) покращують перебіг лікування. Перевірено на практиці при розробці та експлуатації.
Тільки один з 300 позитивних відгуків на протипролежневі матраци та подушки від компанії EKKOSEAT:
Олена К.
Замовлення на ПРОМ № 332071437
Дуже дієвий і корисний матрац. Мамі з першого дня користування стало легше і через декілька днів зовсім перестали боліти місця пролежнів, зараз їх вже мало видно. Але використовуємо напару з судокремом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 45 см |
| Ширина противопролежневой системи | 45 см |
| Висота протипролежневої системи | 3 см |
| Вага | 2 кг |
| Основні | |
| Ортопедичні властивості | True |
| Гарантійний термін | 12 |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Лето" | 1 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Розмір матраца, см | 50х50 |
| Анатомічні властивості | Так |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Ширина | 45 см |
| Довжина | 45 мм |
- Ціна: 540 ₴
