-6%Матраци для садових меблів. Любі розміри та кольори. Тканини меблеві, є і водонепроникні. TM EKKOSEAT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стандарт
1 800 ₴/кв.м
1 692 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМатраци для садових меблів це насамперед комфорт, якість та надійність.
Стандартний комплект включає два роздільних (або зєднаних) м'яких матраца: один для сидіння і один для спинки, обидва забезпечені міцними зав'язками для надійної фіксації. Подушки під голову та спину за бажанням клієнта.
Матеріал матраців – меблева рогожка різних кольорів або водовідштовхуюча тканина типу Оксфорд (за бажанням клієнта).
Як наповнювач використовується холлофайбер або синтепух (за бажанням клієнта).
Щільність набивання середня (товщина 8-9 см). За бажання щільність можна самостійно змінити шляхом додавання або виїмкою наповнювача через отвори з блискавкою.
Рекомендується суха хімчистка або делікатне прання (попередньо зменшивши щільність набивання через отвір з блискавкою).
Розміри матраца, системи кріплення та інші побажання узгоджуються під час замовлення.
Вартість матраца розраховується виходячи із вартості 1 кадратного метра, а саме 1600 грн. за квадратний метр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Рогожка |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Тип | Декоративний |
| Вага | 1500 г |
| Форма | Комплект. Спинка і сидіння. |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 100 см |
| Ширина подушки | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Рогожка |
- Ціна: 1 692 ₴/кв.м









