
влевовправо
Подушки для крісло-гойдалки. Розміри 120 на 55см; 120 на 60 см; 130 на 65 см.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стандарт
990 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 788-24-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушки для крісло-гойдалки це насамперед комфорт та надійність.
Матеріал матраців – меблева рогожка різних кольорів.
Зав'язки для кріплення довгі та надійні.
Як наповнювач використовується холлофайбер або синтепух.
Щільність набивання середня (товщина 7 см). За бажання щільність можна самостійно змінити шляхом додавання або виїмкою наповнювача через отвори з блискавкою.
Рекомендується суха хімчистка або делікатне прання (попередньо зменшивши щільність набивання через отвір з блискавкою).
Розміри подушки для крісло-гойдалки узгоджуються при замовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Рогожка |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Тип | Декоративний |
| Вага | 1500 г |
| Форма | Комплект. Спинка і сидіння. |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 120 см |
| Ширина подушки | 55 см |
- Ціна: 990 ₴









