-5%Матрац - наматрацник з біологічними наповнювачами, що дихає, захист від потіння + мікромасаж. 160 на 200 див. TM EKKOSEAT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
3 800 ₴
3 610 ₴
Показати оптові ціниМатрац - Наматрасник з біо наповнювачем ( гречане лушпиння ).
Матрац - Наматрацсик EKKOSEAT, з біо наповнювачем допоможе Вам отримати спокійний, комфортний сон. Наматрасники EKKOSEAT з антиалергенними властивостями – це надійний варіант для отримання якісного, безпечного сну кожної ночі.
За рахунок чого при використанні наматрасника EKKOSEAT забезпечується оздоровчий комфорт під час сну:
1. Зменшення питомого тиску на виступаючі ділянки тіла лежачого людини (оптимальна щільність органічного наповнювача при оптимальних за розміром комірках 7 на 10 см при висоті комірок з гречаною лузгою від 1.5 до 1.8 см).
2. Поліпшення кровообігу шкіри та м'язів ( рівномірний розподіл навантаження на тіло, що контактує з матрасом у поєднанні з мікромасажем унікальної поверхні матраца, утвореної органічним наповнювачем – гречаним лушпинням).
3. Ефективна природна вентиляція тіла, що контактує з матрацом (наявність канальної та об'ємної вентиляції, що створюється повздовжніми та поперечними швами у поєднанні з вільним рухом повітря в гречаному лушпинні).
4. Матрац - Наматрацник надійно фіксується на матрацах різної товщини, за рахунок вшитих по кутах резинок з системами регулювання їх довжини.
Велика перевага матрацім - наматрасників EKKOSEAT на гречаній лузгі - ЦЕ можливість БАГАТОРАЗОВОГО ПРАННЯ разом з наповнювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Особливість виробу | Ортопедичний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 160x200 |
| Товщина наматрацника | 2 см |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Наматрацник |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 160 см |
- Ціна: 3 610 ₴









