
Наматрасник з біо наповнювачем, дихаючий з ефектом релакса. 160 на 200 см.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
3 350 ₴
Показати оптові ціниНаматрасник з біо наповнювачем ( гречане лушпиння ).
Наматрацсик EKKOSEAT, з біо наповнювачем допоможе Вам отримати спокійний, комфортний сон. Наматрасники EKKOSEAT з антиалергенними властивостями – це надійний варіант для отримання якісного, безпечного сну кожної ночі.
За рахунок чого при використанні наматрасника EKKOSEAT забезпечується оздоровчий комфорт під час сну:
1. Зменшення питомого тиску на виступаючі ділянки тіла лежачого людини (оптимальна щільність органічного наповнювача при оптимальних за розміром комірках 7 на 10 см при висоті комірок з гречаною лузгою від 1.5 до 1.8 см).
2. Поліпшення кровообігу шкіри та м'язів ( рівномірний розподіл навантаження на тіло, що контактує з матрасом у поєднанні з мікромасажем унікальної поверхні матраца, утвореної органічним наповнювачем – гречаним лушпинням).
3. Ефективна природна вентиляція тіла, що контактує з матрацом (наявність канальної та об'ємної вентиляції, що створюється повздовжніми та поперечними швами у поєднанні з вільним рухом повітря в гречаному лушпинні).
4. Наматрацник надійно фіксується на матрацах різної товщини, за рахунок вшитих по кутах резинок з системами регулювання їх довжини.
Велика перевага наматрасників EKKOSEAT на гречаній лузгі - ЦЕ можливість БАГАТОРАЗОВОГО ПРАННЯ разом з наповнювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Тип | Наматрацник |
| Вікова група | Для дорослих |
| Ступінь жорсткості | Середній (medium) |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | True |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Лето" | True |
| Розмір матраца, см | 140x200 |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 160 см |
| Розміри матраца | |
| Ширина | 160 см |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.8 мм |
- Ціна: 3 350 ₴
