
влевовправо
Подушки на стільці 40х40х7см. Меблевий велюр та рогожка. Подушки на табурет.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Стандарт
195 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 788-24-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка на стілець, табурет.
Подушка на стілець, табурет за рахунок відповідно підібраної пружності та надійної фіксації створює умови для комфортного сидіння. Практика і довговічність забезпечує подушки - меблів і якість наповнитель - синтепух.
Прати при температурі 30-40 С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Наповнювач | Синтепух |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Рогожка, велюр |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Колір | Чорний, сірий, коричневий, бежевий. Інші під замовлення |
| Тип | Декоративний |
| Вага | 300 г |
| Форма | Квадратна |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
- Ціна: 195 ₴







