
Подушки підголівники EKKOSEAT в автомобіль — трисекційна. Класика. Від виробника.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME-3H-001
280 ₴
Показати оптові ціниНАЗНАЧЕНИЕ: забезпечує оздоровчий комфорт водієві та пасажирам під час тривалих поїздок.
СПОСІБ ДОСТОСУВАННЯ КОМФОРТУ: формує правильне положення голови та шиї, за якого шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку та очей не слабшає під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОСТИЛЬНА ПІДУШКА EKKOSEAT НА ПІДГОЛІВНИК ПІД ШИЮ: немає втоми в шиї, спині та очах, бадьорість організму водія й пасажирів під час тривалих поїздок.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОДИЛЬНИХ ПІДУШОК EKKOSEAT НА ПІДГОЛІВНИК ПІД ШИЮ:
- нНаявність трьох незалежних секцій ( центральна та дві бічні) і вшитої блискавки дає змогу самоздатно припасувати під себе кожну секцію подушки окремо та подушку загалом;
НАЗНАЧЕНИЕ: забезпечує оздоровчий комфорт водієві та пасажирам під час тривалих поїздок.
СПОСІБ ДОСТОСУВАННЯ КОМФОРТУ: формує правильне положення голови та шиї, за якого шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг і живлення головного мозку та очей не слабшає під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОСТИЛЬНА ПІДУШКА EKKOSEAT НА ПІДГОЛІВНИК ПІД ШИЮ: немає втоми в шиї, спині та очах, бадьорість організму водія й пасажирів під час тривалих поїздок.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОДИЛЬНИХ ПІДУШОК EKKOSEAT НА ПІДГОЛІВНИК ПІД ШИЮ:
- нНаявність трьох незалежних секцій ( центральна та дві бічні) і блискавки дає змогу самоздатно припасувати під себе кожну секцію подушки окремо та подушку загалом;

- універсальність подушки для різних крісел завдяки регулюванню довжини пружного ременя;
- використання якісного антиалергічного наповнювача «холофайбер» з високою пружністю, що забезпечує збереження робочої форми на весь період експлуатації;
- якісний «повітропроникний» текстильний матеріал чохла з гарними властивостями для чищення;
— простота обслуговування. Легко переться в пральній машині разом із наповнювачем.
Розміри: ширина*висота*глибина (32 x 17(12) x 9 см). Вес – 210 грм.
Матеріал чохла подушки — високоякісна ріжок для виготовлення меблів.
Наповнювач подушки — холофайбер (нетканий матеріал, що являє собою силіконізоване волокно, скручене в кульки. Екологічно безпечне та гіпоалергенне волокно має чудові повітропроникні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи та швидко відновлює форму).
Базові кольори — чорний, сірий, бежевий, коричневий.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | EKKOSEAT |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 9 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 32 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | адаптована під різні крісла з підголівниками |
| Тип | Для автомобільного крісла |
| Матеріал | Рогожка |
| Модель | ME-3H-201 |
| Максимальне навантаження | 150 |
- Ціна: 280 ₴
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує паковання замовленого товару, яке забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду









