
Нанесення логотипу на подушку під поперек EKKOSEAT. В машину. Опт. Чорна, сіра, бежева ...будь-яка.
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: AV-3H-201LOG
Відправка з 11 квітня 2026350 ₴
Мінімальне замовлення — 30 шт.
Показати всі оптові ціниОртопедична подушка EKKOSEAT під поперек на автомобільне та офісне крісло з ЛОГОТИПОМ під замовлення
Ортопедична подушка EKKOSEAT під поперек на автомобільне та офісне крісло комфортно повторюючи анатомічні вигини тіла, знижує навантаження на поперековий відділ, стабілізує грудний відділ хребта і коригує поставу без самоконтролю.
Логотип Вашої компанії чи інший логотип наноситься декількома методами:
- Трафаретний друк (шовкографія);
- Машинна вишивка;
- Термотрансферний друк.
Розміри ортопедичної подушки ( ширина x висота x ширина ) - 35 x 14 x 9 см. Вага – 250 р.
Матеріал чохла подушки – рогожка для виготовлення меблів. Основний наповнювач подушок під спину – холлофайбер – нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє волокно, скручений в кульки. Холлофайбер – це легкий, гіпоалергенний, дихаючий і супер пружний матеріал.
Ширину подушки можна самостійно зменшувати виїмкою холлофайбера через отвір з блискавкою. Положення подушки під поперек виставляється самостоянельно, а система кріплення (сила натягування пружних ременів до 100 Н) забезпечує тривалу, надійну фіксацію.
Увага!!! Поперечна частина подушки повинна знаходитися на висоті талії, а товщина повинна забезпечувати тільки підтримку попереку, а не виштовхувати її. Сідниці повинні!!! бути максимально розташовані на спинці крісла – в цьому випадку ефект підтримки буде максимальним. Лордоз попереку повинен бути заповнений, а не переповнений.
Для ортопедичних подушок рекомендована суха чистка із застосуванням пилососа з м'якою щіткою для меблів. Якщо потрібно видалити з поверхні бруд і засаленнисть, можна використовувати спеціальний меблеве засіб для сухого чищення.
Ортопедичні подушки ЕККОЅЕАТ дозволяють практично будь-яке крісло (нове або старе) перетворити в ортопедичне з широким спектром оздоровчо-профілактичних властивостей.
Якщо у Вас з'явилися проблеми з хребтом під час багатогодинного сидіння (втома, важкість, біль) ортопедична подушка EKKOSEAT під поперек на крісло КОМФОРТНО їх усуне.
Колір - чорний, сірий, бежевий, коричневий, темно синій. Інші під замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | адаптована під різні крісла з підголівниками |
| Тип | Для автомобільного крісла |
| Матеріал | Рогожка |
| Модель | ME-3H-201 |
| Максимальне навантаження | 150 |
- Ціна: 350 ₴
- Мінімальне замовлення: 30 шт.
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду









