
Подушка для подорожей EKKOSEAT, дорожні, ортопедичні для шиї. Асорті.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Рогалик
280 ₴
Показати оптові ціниПодушки дорожні EKKOSEAT під шию і голову для подорожі та відпочинку.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT усуває дискомфорт, розслаблює, знімає втому і напругу в області шиї і надпліччя під час тривалих подорожей в автомобілі, автобусі, літаку, поїзді, або багатогодинне сидіння в кріслі за письмовим столом.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT попереджає спазм м'язів шиї і найважливіших кровоносних судин, що живлять мозок!!!
Форма подушки – рогалик (підкова). Розмір - 35 х 32 х 10 см. Вага – 250 р.
Матеріал чохла подушки – бавовна 50%, поліестер 50%.
Наповнювач – холлофайбер в/с. Це інноваційний нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє шарикообразное волокно. Екологічно безпечне і гіпоалергенне волокно має відмінні повітропроникні і теплоізоляційні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи і швидко відновлює форму.
Призначення подушок:
- Бажання подорожувати з комфортом.
- Устраняется дискомфорт и мышечное напряжение в области шеи и надплечий во время длительного сидения.
- Профилактика нарушений кровообращения головного мозга при длительном сидении в статическом положении (кресло автомобиля, самолёта, автобуса и т.д.).
- Комплексная терапия остеохондроза шейного отдела позвоночника.
Особенности подушек:
- Анатомическая форма, позволяющая комфортно охватывать шею и поддерживать голову в правильном положении.
- Наполнитель подушки позволяет изменять ее плотность и удобно размещать шею вне зависимости от неровностей поверхности.
- Оптимальна висота і «приємний для тіла» матеріал задньої частини подушки для підтримки шиї і потилиці.
- Матеріали чохла і наповнювача подушки не перешкоджають диханню шкіри.
- Антиалергенність матеріалів і наповнювача подушки.
- Щільність набивання подушки висока. При необхідності, самостійно через отвір з блискавкою можна за 1 хв. зменшити щільність набивки до бажаної.
- Легкість догляду за подушкою - подушка легко переться в домашніх умовах разом !!! з наповнювачем. (Делікатний Режим прання).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | EKKOSEAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | До 10 варіантів |
| Сумісність з: | гіпоалергенна, Адаптована під будь-які крісла |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Бавовна 60% поліестер, 40% |
| Модель | Рогалик |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Розміри подушки | |
| Вага | 250 г |
- Ціна: 280 ₴









