
Подушка EKKOSEAT під голову клієнта (для нарощування вій,косметології, масажу)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Рогалик
250 ₴
Показати оптові ціниПодушка під голову клієнта (для нарощування вій,косметології, масажу)
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT усуває дискомфорт, розслаблює, знімає втому і напругу в області шиї і надпліччя під час тривалих косметичних процедур ( нарощування вій, косметології, масажу)
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT попереджає спазм м'язів шиї і найважливіших кровоносних судин, що живлять мозок!!!
Форма подушки – рогалик або підкова ( як кому подобається). Розмір 34 х 25 х 10 див. Матеріал чохла подушки дуже приємний (зносостійкий): 40% поліестер і 60% бавовна.
Наповнювач – холлофайбер. Забарвлення будь-яка ( дивитися фото).
Призначення
· Дискомфорт і м'язову напругу в області шиї і надпліччя під час тривалого сидіння.
· Профілактика виникнення головних болів при тривалому сидінні в статичному положенні.
· Профілактика порушень кровообігу головного мозку при тривалому сидінні в статичному положенні.
· Комплексна терапія остеохондрозу шийного відділу хребта.
Особливості
· Анатомічна форма, що дозволяє комфортно облягати шию і підтримувати голову в правильному положенні.
· Наполнитель подушки позволяет изменять ее плотность и удобно размещать шею вне зависимости от неровностей поверхности.
· Оптимальная высота и «приятный для тела» материал задней части подушки для поддержки шеи и затылка.
· Материалы чехла и наполнителя подушки не препятствуют кожному дыханию.
· 100% антиаллергенность материалов и наполнителя подушки.
· Плотность набивки подушки высокая. При необходимости, самостоятельно через отверстие с молнией можно за 1 мин. уменьшить плотность набивки до средней или низкой.
· Легкість догляду за подушкою - подушка легко стирається !!! в домашніх умовах разом з наповнювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Нове |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | До 10 варіантів |
| Сумісність з: | гіпоалергенна, Адаптована під будь-які крісла |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Бавовна 60% поліестер, 40% |
| Модель | Рогалик |
- Ціна: 250 ₴




