
Подушка під голову EKKOSEAT в літак. Бінарна, з велюровою вставкою під шию. Париж, Шотландія, Однотонні.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RO-3H-502
350 ₴
Показати оптові ціниПодушки дорожні EKKOSEAT під шию і голову для подорожі та відпочинку з МАСКОЮ для сну. Бінарна з велюровою вставкою.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT усуває дискомфорт, розслаблює, знімає втому і напругу в області шиї і надпліччя під час тривалих подорожей в автомобілі, автобусі, літаку, поїзді, або багатогодинне сидіння в кріслі за письмовим столом.
Ортопедична подушка-рогалик під шию EKKOSEAT попереджає спазм м'язів шиї і найважливіших кровоносних судин, що живлять мозок!!!
Форма подушки – рогалик (підкова). Розмір - 35 х 33 х 10 см. Вага – 250 р. Експериментальними дослідженнями компанії EKKOSEAT встановлено, що параметри подушок 35 х 33 х 10 см - це оптимальні (мінімально допустимі) розміри для досягнення високого комфорту під час тривалих поїздок.
Подушка БІНАРНА з велюровою вставкою у зоні активного контакту шиї з подушкою, що істотно підсилює відчуття комфорту при її використанні.
Основний матеріал чохла подушки дуже приємний (зносостійкий): 40% поліестер і 60% бавовна.
Наповнювач – холлофайбер в/с. Це інноваційний нетканий матеріал, що представляє собою силіконізірованноє шарикообразное волокно. Екологічно безпечне і гіпоалергенне волокно має відмінні повітропроникні і теплоізоляційні властивості. Легкий і пружний матеріал не вбирає запахи і швидко відновлює форму.
Призначення подушок:
- Бажання подорожувати з комфортом.
- Усунення дискомфорт і м'язову напругу в області шиї і надпліччя під час тривалого сидіння.
- Профілактика порушень кровообігу головного мозку при тривалому сидінні в статичному положенні (крісло автомобіля, літака, автобуса тощо).
- Комплексна терапія остеохондрозу шийного відділу хребта.
Особливості подушок:
- Анатомічна форма, що дозволяє комфортно охоплювати шию і підтримувати голову в правильному положенні.
- Наповнювач подушки дозволяє змінювати її щільність і зручно розміщувати шию незалежно від нерівностей поверхні.
- Оптимальна висота і «приємний для тіла» матеріал задньої частини подушки для підтримки шиї і потилиці.
- Матеріали чохла і наповнювача подушки не перешкоджають диханню шкіри.
- Антиалергенність матеріалів і наповнювача подушки.
- Щільність набивання подушки висока. При необхідності, самостійно через отвір з блискавкою можна за 1 хв. зменшити щільність набивки до бажаної.
- Легкість догляду за подушкою - подушка легко переться в домашніх умовах разом !!! з наповнювачем.
В комплект входить МАСКА на очі для сну
МАСКИ для сну EKKOSEAT комфортно захищають очі від світла під час сну або відпочинку. Маски забезпечать Вам приємний відпочинок вдень і вночі, в дорозі, на роботі і вдома. І ось чому !!!
1. Маски тришарові, секторальні із зменшеною щільність поверхні в області носа, що гарантує 98% захист очей від попадання світла і відсутність !!! тиск на носову порожнину (щільність у цій області зменшено).
2. Маски універсальні з регульованою довжиною фіксує гумки без тиску !!! на потилицю і віскі.
3. Матеріал масок гіпоалергенний, особливо з боку очей ( 100% льон).
Розмір маски 190 x 85 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKKOSEAT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Ширина | 33 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Париж |
| Сумісність з: | гіпоалергенна, Адаптована під будь-які крісла |
| Матеріал | Бавовна 60% поліестер, 40% |
| Модель | Рогалик |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Гарантійний термін | 1 |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду








